پیشنهاد فوق العاده فروشگاه اینترنتی خانومی در راستای هوای پاک. روز هوای پاک، در واقع یک بهانه است، یک یادآوری، که یادمان بیاید هوا می تواند پاک هم باشد، اگر ما به اندازه کافی به این موضوع اهمیت بدهیم و هر کدام به اندازه خودمان سهمی در کاهش تولید آلودگی داشته باشیم. به گفته مدیران فروشگاه اینترنتی خانومی، این فروشگاه در راستای هوای پاک و برای برداشتن قدمی در این راستا، قرار است به مدت دو روز (دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 دی ماه) که اتفاقا دو روز بسیار آلوده در کشور خواهد بود و در تهران مدارس تعطی ...

پیشنهاد فوق العاده فروشگاه اینترنتی خانومی در راستای هوای پاکفروشگاه آنلاین,خرید اینترنتی لوازم آرایشی,خریدهای اینترنتی

 

روز هوای پاک، در واقع یک بهانه است، یک یادآوری، که یادمان بیاید هوا می تواند پاک هم باشد، اگر ما به اندازه کافی به این موضوع اهمیت بدهیم و هر کدام به اندازه خودمان سهمی در کاهش تولید آلودگی داشته باشیم.


به گفته مدیران فروشگاه اینترنتی خانومی، این فروشگاه در راستای هوای پاک و برای برداشتن قدمی در این راستا، قرار است به مدت دو روز (دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 دی ماه) که اتفاقا دو روز بسیار آلوده در کشور خواهد بود و در تهران مدارس تعطیل خواهند بود، خریدهای مشتریانش را رایگان برای آنها ارسال کند.

 

یعنی روزهای دوشنبه و سه ��نبه این هفته مشتریان کافی است در منزل بمانند و کالای مورد نظر خود را سفارش بدهند تا در اسرع وقت به رایگان به دستشان برسد.

 

شما تا خیابان بالایی هم بخواهید بروید خرید کنید باید کرایه تاکسی یا پول بنزین بدهید! فروشگاه اینترنتی خانومی که به طور خاص در زمینه کالاهای آرایشی بهداشتی و کلا مرتبط با سلامت و زیبایی فعالیت می کند، هوای پاک را هم لازمه سلامت و زیبایی میداند و خواسته با این حرکت نمادین، نشان بدهد که برای سلامت و زیبایی مردم ارزش بالایی قایل است.

 

امیدواریم خدماتی از این دست بیشتر و بیشتر شوند و مردم با تمایل بیشتری رو به خریدهای اینترنتی بیاورند تا روزها بتوانیم هوای پاک تری را نفس بکشیم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه