پوشش و روتوش کامل موهای سفید تنها در 3 شماره با اسپری مو مجیک ریتاچ. لورآل بزرگترین شرکت لوازم آرایشی و زیبایی در جهان به تازگی محصولی به نام مجیک ریتاچ را ارایه کرده است که بدون استفاده از آمونیاک، پروکسید در ترکیبات تشکیل دهنده آن ، تنها در سه شماره موهای سفید، خاکستری و ریشه های درآمده مو را به راحتی و کاملا پوشش می دهد. اسپری مجیک ریتاچ لورآل پاریس محصولی شاهکار از دیدگاه مصرف کنندگان. در بررسی های صورت گرفته محصولات لورآل از پرطرفدارترین محصولات آرایشی و بهداشتی به حساب می آید. جدا از ...

مجیک ریتاچ، اسپری کانسیلر ریشه مواسپری مو مجیک,ریشه مو,اسپری کانسیلر ریشه مو مجیک


پوشش و روتوش کامل موهای سفید تنها در 3 شماره با اسپری مو مجیک ریتاچ
لورآل بزرگترین شرکت لوازم آرایشی و زیبایی در جهان به تازگی محصولی به نام مجیک ریتاچ را ارایه کرده است که بدون استفاده از آمونیاک، پروکسید در ترکیبات تشکیل دهنده آن ، تنها در سه شماره موهای سفید، خاکستری و ریشه های درآمده مو را به راحتی و کاملا پوشش می دهد.


اسپری مجیک ریتاچ لورآل پاریس محصولی شاهکار از دیدگاه مصرف کنندگان
در بررسی های صورت گرفته محصولات لورآل از پرطرفدارترین محصولات آرایشی و بهداشتی به حساب می آید. جدا از تمامی محصولات این برند اسپری کانسیلر ریشه مو مجیک ریتاچ از دید مصرف کنندگان ایرانی شاهکار لورآل پاریس است.


لازم به ذکر است که مجیک ریتاچ  (Magic Retouch به دلیل همپوشانی کامل و بالای خود با رنگ ریشه موی طبیعی افراد به عنوان اسپری کانسیلر(Concealer Spray) شناخته می شود.


اسپری کانسیلر مجیک ریتاچ حاوی رنگ دانه های غنی شده مطابق با رنگ ریشه و موی طبیعی افراد است و طبق ادعای شرکت لورال با هشتاد و پنج درصد از رنگ ها تطابق رنگی کامل دارد.


اسپری مو مجیک ریتاچ معمولا برای افرادی کاربرد دارد که ریشه موی آنها در آمده و یا سفید شده است این محصول قدرت این را دارد که در کوتاه ترین زمان مشکل این افراد را به خوبی حل کند. به نوعی که با وجود چهار رنگ اصلی که در ایران موجود است، 85% از طیف رنگی موها را پوشش می دهد. (یک رنگ طبیعی مطابق با رنگ موهای خودتان)

نکته قابل توجه در استفاده از این اسپری مو، شستشوی آسان آن با شامپو در حمام است که بعد از شستشو هیچگونه اثری به جای نمی گذارد و به سادگی پاک می شود.


مصرف کنندگان مجیک ریتاچ در گوشه کنار دنیا اثرگذاری متفاوت آن را مهم ترین وجه تمایز آن نسبت به محصولات مشابه می دانند و عقیده دارند این اسپری مو در مدت زمان کمتر از یک دقیقه به اندازه ای خشک و ثابت می شود که در برابر بارش باران، تعریق، گرمای سشوار، آفتاب ، لمس با دست و... تغییر نمی کند.


لورال در سال ۱۹۰۹ توسط شیمی‌دان فرانسوی اوژن شولردر شهر پاریس تاسیس شد. شولر در سال ۱۹۰۷ اولین رنگ موی شیمیایی جهان را ابداع کرد و سال بعد فعالیت تجاری خود را با نام «شرکت رنگ موی بی ‌ضرر فرانسوی» پایه‌گذاری کرد. این شرکت بعدها به لورال تغییر نام داد و تبدیل به بزرگترین شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی در جهان شد.


فعالیت این شرکت بر توسعه و تولید محصولاتی چون رنگ مو، رنگ ریشه، کرم‌های مراقبت از پوست و مو، ضد آفتاب، شامپو، نرم‌کننده، ماسک مو، لوازم آرایشی، عطرها و ترکیبات معطر تمرکز دارد. شرکت لورال همچنین در زمینه‌های دیگری مانند پوست‌شناسی، درماتولوژی و تولید داروهای شیمیایی فعالیت داشته و در حوزه فناوری نانو دارنده بالاترین تعداد ثبت اختراع در ایالات متحده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه