در بخش قبل طالع بینی جنسی زنان و مردان متولد هر ماه سری ۱ ، ۲ و ۳را مشاهده نمودید. در این بخش سری چهارم همان مطلب را مشاهده نمایید. متولدین دی ماه. مردان متولد دی:. مانند زنان دی سرد و بسیار دور دیده میشوند. راضی کردن او کار سختی است. از روابط س-ک-س یک شبه خوشش نمی آید هر چند امکان اینکه به رابطه یک شبه تن در دهد اما لحظه آخر میتواند نظرش عوض شود. س-ک-س برای او مفهوم جدی دارد. او همسر فداکاری است برای داشتن رابطه مکان های آرام را دوست دارد. مسئولیت پذیر است و روش های پیشگیری از بارداری را ب ...

طالع بینی۱

در بخش قبل طالع بینی جنسی زنان و مردان متولد هر ماه سری ۱ ، ۲ و ۳را مشاهده نمودید. در این بخش سری چهارم همان مطلب را مشاهده نمایید.

متولدین دی ماه

مردان متولد دی:

مانند زنان دی سرد و بسیار دور دیده میشوند.راضی کردن او کار سختی است.از روابط س-ک-س یک شبه خوشش نمی آید هر چند امکان اینکه به رابطه یک شبه تن در دهد اما لحظه آخر میتواند نظرش عوض شود.س-ک-س برای او مفهوم جدی دارد.او همسر فداکاری است برای داشتن رابطه مکان های آرام را دوست دارد.مسئولیت پذیر است و روش های پیشگیری از بارداری را بدقت رعایت میکند.بدلیل اینکه نسبت به هر کسی بی اعتماد است دائما اطرافیانش را تغییر میدهد و ازاینکه در شخص ثابتی نمیتواند پایدار باشد بسیار شاکی است.

زنان متولد دی:

به دلیل ظاهر سردی که دارند به راحتی میتوانند احساسات خود را پنهان کنند در زیر ظاهر مغرور و خودخواهی که دارند ساختاری کاملا احساسی و نسبت به عشق و محبت حساس هستند.اما به دلیل ترسی که از شکست دارند زن تنهایی هستند اما با صبر و درکی که بکار خواهید برد میتوانید آتش عشق و شهوت را در وجود او شعله ور کنید و به این طریق آرام آرام و با ملایمت جسارت به س-ک-س را در او زنده خواهید کرد.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:در روز های آینده هم میتوانیم با هم س-ک-س داشته باشیم؟

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:نسبت به کمر حساس هستند بنابراین به این نقطه ها بیشتر تمرکز داشته باشید.

��کان مورد علاقه برای س-ک-س:بعد از یک روز خسته کننده کاری در شرکت

متولدین بهمن ماه

مردان متولد بهمن:

برای او زندگی جنسی بعد از دوستانش می آید.با زنی که دوستش دارد میتواند آمیزش کند.س-ک-س در زندگی او جای مهمی ندارد.در صورتی که شهوتش اوج بگیرد میتواند با هر کسی نزدیکی کند و سپس نیز فراموش کند.رمانتیک بودن را دوست ندارد.نسبت به مغازه هایی که لباس زیر میفروشند ضعف دارد.به س-ک-س مجازی علاقه وافری دارد.

زنان متولد بهمن:

بسیار سنتی به نظر میرسند اما در سکس با هرکسی فرق دارند بسیار کنجکاو هستند و چون به شکست عادت کرده اند بسیار راحت چیز های تازه ای را تجربه میکنند.در کنار او هر کاری میتوانید انجام دهید.بسیار مهربان هستند.افکار جنسی اش را میتواند با شما در میان بگذارد.از لخت شدن خجالت نمیکشد و از رل بازی کردن نفرت دارد.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:دست هاتو میتونم باز کنم؟

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:مانند یوگا به س-ک-س نزدیک شوید.

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:زیر لحاف تشک در روشنایی.

متولدین اسفند ماه:

مردان متولد اسفند:

مردان اسفند خیلی زود تحریک میشوند ممکن است خیانت کنند اما مطمئن باشید عذاب وجدان خواهد گرفت.س-ک-س برای او مانند دریایی است که ناخواسته در آن شنا میکند.مرد رمانتیکی است در یک مکان شیک و زیبا برایتان میز شام میچیند و موسیقی ملایمی میگذارد و س-ک-س از آنجا شروع میشودو تا زمانی که نسبت به خانم دیگری حواسش پرت نشود شما را با بوسه ها و تعریف هایش لوس خواهد کرد.

زنان متولد اسفند:

از میان زنان ماه های دیگر زن اسفن زن بسیار رمانتیک و عاشق پیشه ای است اما به دلیل شرمساری که دارند بهتر است موقعیت را شما برای او فراهم کنید تا زمانی که شما با او ملایم و مهربان باشید مطمئن شوید عاشق شما خواهد ماند.باید با صبر و حوصله با وی برخورد کنید مطمئن باشید که زن حشری را خواهید یافت .اکر مانند معشوق عاشق پیشه ای برخورد کنید در اینصورت زن رمانتیکی خواهد بود.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:من و چی صدا کرده بودی؟

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:لباس زیر و خواب برای او اهمیت خاصی دراد پس تنوع را رعایت کنید.

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:زیر سایه درخت.

برچسب ها: آمیزش جنسی سک30 ,
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه