در بخش قبل طالع بینی جنسی زنان و مردان متولد هر ماه سری ۱ را مشاهده نمودید. در این بخش سری دوم همان مطلب را مشاهده نمایید. متولدین تیر ماه. مردان متولد تیر ماه:. اگر برای مردان متولد تیر غذای خوشمزه ای درست کنید و او را محکو بغل کنید آن موقع او را برای س-ک-س آماده کرده اید. روح بسیار لطیفی دارداما در عین حال میتواند بسیار خشن باشد. بسیار احساساتی است عشق بازی با همسرش را بسیار دوست دارد اما اگر عاشق همسرش نباشد نسبت به س-ک-س بسیار بی علاقه خواهد بود. او نیز مانند زنان تیر ماه نسبت به مکان س ...

sleep-position-love

در بخش قبل طالع بینی جنسی زنان و مردان متولد هر ماه سری ۱ را مشاهده نمودید. در این بخش سری دوم همان مطلب را مشاهده نمایید.

متولدین تیر ماه

مردان متولد تیر ماه:

اگر برای مردان متولد تیر غذای خوشمزه ای درست کنید و او را محکو بغل کنید آن موقع او را برای س-ک-س آماده کرده اید.روح بسیار لطیفی دارداما در عین حال میتواند بسیار خشن باشد.بسیار احساساتی است عشق بازی با همسرش را بسیار دوست دارد اما اگر عاشق همسرش نباشد نسبت به س-ک-س بسیار بی علاقه خواهد بود.او نیز مانند زنان تیر ماه نسبت به مکان س-ک-س حساس است.در اتق خواب و تخت خودش احساس قدرت میکند در حالی که در یک مکان غریبه میلش را از دست میدهد.

زنان متولد تیر ماه:

زنان تیر ماه بسیار حساس هستند و بیشتر از هر چیزی به مهربان بودن اهمیت میدهند برای بدست آوردن دلش با او ملایم حرف بزنید تا اعتماد او را جلب کنید بزرگ نمایی ها را دوست ندارد با خجالتی بودن او کنار بیاییدو به اخلاقیات او احترام بگذارید در اینصورت از لاکش بیرون آمده و به معشوقه ای هیجانی و حشری تبدیل میشود.

به صادق بودن بسیار اهمیت میدهد. در س-ک-س زبان شیرین،بوسه های پر از عشق را دوست دارد و در زمان کوتاهی از وضعیت ساکن و رمانتیک به زنی پر از شهوت تبدیل میشود.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:کی ازدواج میکنیم؟

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:پوزیسیون قاشق را خیلی دوست دارند و همچنین دوست دارند طرف مقابلش با بدن او بازی کند.

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:کنار ساحل

 

متولدین مرداد ماه

مردان مرداد ماه:

برای مردان مرداد س-ک-س مانند رینگی است تا قدرت خودش را نشان دهند.به همین دلیل با زنی که او نیز خودش را قدرتمند بداند خوشبخت نمیشودو مانند زنان مرداد ماهی از تعریف و تمجید بسیار خوشش می آید.دوست ندارد مدام و زود به زود س-ک-س داشته باشد اما اگر کارهایش رو به راه باشد میلش به س-ک-س افزایش میابد.

زنان مرداد ماه:

در عشق مانند هر چیزی دوست دارد مورد تعریغ قرار بگیرد.در عشق س-ک-س برای او اهمیت بالایی دارد و به تشریفات بسیار اهمیت میدهد و حتما به احساساتش واکنش مثبت نشان دهید.دوست دارد در س-ک-س هیجان داشته باشید اما عشق بازی با او را فراموش نکنید.با توجه به هوش بالا و زیبایی که دارد توجه ها را به خودش جلب میکند.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:اعتراف کن در آمیزش فوق العاده بودم

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:در پشت او قرار بگیرید

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:مکان های آینه دار

همچنین ببینید:

طالع بینی جنسی زنان و مردان متولد هر ماه (سری ۱)

متولید شهریور ماه

مردان متولد شهریور:

مردان شهریور مانند زنان شهریور بسیار وسواس هستند.در س-ک-س آنقدر تکنیک های زیادی بکار میبرند که برای احساسات جایی باقی نمیماند.به دلیل اینکه فوق العاده بودن را دوست دارند در س-ک-س اگر این خصلتش را کنار بگذارد از آمیزش لذت خواهد برد.در س-ک-س از شریکش به صورت بی رحمانه ای انتقاد میکند و به خاطر انتقادی که کرده است عذاب وجدان میگیرد.به جزئیات بسیار اهمیت میدهد و به همین دلیل همسر فوق العاده ای است.

زنان شهریور ماه:

احساسات و افکارش را به راحتی ابراز نمیکند و مانند جهبه ای در بسته است به همین دلیل شناخت او و درک رفتارهایش کار سختی است.خجالتی و درون گراست و شخصیت واقعی اش را نمیتواند بروز دهد.برای نزدیک شدن و انجام س-ک-س با وی باید آرام آرام و با حوصله نزدیک شوید.برای بدست آوردن دلش چون آدمی است که بیشتر از احساسات با منطقش حرکت میکند پس به او نشان دهید که او زن باهوشی است.بر خلاف ظاهرش که زنی سرد است ،درونش بسیار هیجانی و حشری است.بسیار وسواس است و به تمیز بودن اهمیت میدهد قبل از نزدیکی با وی به بهداشت شخصی حتما رسیدگی کنید.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:بلند شو ملافه ها را بردارم

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:پیش قدم شدن شما را دوست دارد و پشنهاد پوزیسیون را شما دهید

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:مکان های فانتزی

این مطلب ادامه دارد…

برچسب ها: آمیزش جنسی سک30 ,
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه