در بخش قبل طالع بینی جنسی زنان و مردان متولد هر ماه سری ۱ و ۲را مشاهده نمودید. در این بخش سری سوم همان مطلب را مشاهده نمایید. متولدین مهر ماه. مردان متولد مهر:. مردان مهر به س-ک-س با زن زیبا بیشتر اهمیت میدهند در غیر اینصورت س-ک-س در تاریکی را ترجیح میدهند. در کل مرد مهربان و دوست داشتنی است مانند زنان مهر به سازگاری اهمیت میدهند به این دلیل که هر کاری زمانی دارد از همسری که برایش نرخ تعیین کند متنفر است. کمی نارسیسم و خود پسند است. زنان مهر:. در نزدیکی دقت کنید با حساسیت با وی برخورد کنید ...

طالع بینی جنسی زنان و مردان متولد هر ماه (سری ۳)

در بخش قبل طالع بینی جنسی زنان و مردان متولد هر ماه سری ۱ و ۲را مشاهده نمودید. در این بخش سری سوم همان مطلب را مشاهده نمایید.

متولدین مهر ماه

مردان متولد مهر:

مردان مهر به س-ک-س با زن زیبا بیشتر اهمیت میدهند در غیر اینصورت س-ک-س در تاریکی را ترجیح میدهند.در کل مرد مهربان و دوست داشتنی است مانند زنان مهر به سازگاری اهمیت میدهند به این دلیل که هر کاری زمانی دارد از همسری که برایش نرخ تعیین کند متنفر است.کمی نارسیسم و خود پسند است.

زنان مهر:

در نزدیکی دقت کنید با حساسیت با وی برخورد کنید این موضمع برای یک زن مهر بسیار مهم است.قبل از هر چیزی توجه کنید که زن مهر ماه بسیار احساساتی است پس اول قلب اورا بدست آورید سپس جسمش را.به رمانتیک بودن نیز بسیار اهمیت میدهد.زنان مهر ماه دکوراسیون و محیط اطرافشان دوست دارند عالی باشد پس به مکانی که با او س-ک-س دارید توجه کنید اگر در محیط احساس خوبی به او دست دهد با شما بسیار راحت خواهد بود.حرکات خشن و بی صبرانه در س-ک-س را دوست ندارد اگر این کار را بکنید به سوی بی میلی کشیده خواهد شد.سولپرایزها را دوست دارد پس با این کار میتوانید دل و میل او را به دست آورید.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:اگر تو احساس خوبی داری پس من هم احساس خوبی دارم.

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:به پشت خوابیده را خیلی دوست دارند.

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:هتل های کوچک و لوکس

 

متولدی آبان ماه

مردان متولد آبان:

برای یک مرد آبانی س-ک-س قبل از هر چیزی اهمیت دارد.میتواند گرسنه بماند اما بدون س-ک-س هرگز نمیتواند و عاشق زنانی است که مانند او نسبت به س-ک-س ضعف داشته باشد.از دیدگاه او زن زیبا و زشتی وجود ندارد هر زنی جذابیت خاص خود را دارد.زمانی که عاشق میشود به شکل غیر طبیعی از س-ک-س فاصله میگیرد هر چند این وضعیت او زیاد طول نمیکشد اما واقعا دچار افسردگی جنسی میشود به خاطر همین خصلتشان دوست دارند با زنی آمیزش کنند که عاشقشان نیستند.

زنان متولد آذر:

ضعف شدیدی نسبت به خواسته هایشان دارند بااین حال دوست دارند عاشق شوند و میتوانند در این مورد فداکار باشند.به دلیل اهمیتی که به زیبایی میدهند نسبت به مردان زیبا و خوش اندام ضعف دارند.همیشه از اطرافیان نسبت به شهوت بالا و بروز آن اخطار میگیرند اما در زیر این آتش شهوت زن بسیار لطیفی نهفته است .هم زنان و هم مردان آبان دوست دارند کسی که با او س-ک-س دارند تنها متعلق به خودشان باشدسلیقه ها و میلهای متفاوتی دارند و از بین ۱۲ ماه آبان ماهی ها در عشق بیشتر از هرکسی پر هیجان هستند.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:حالا در پشت بام س-ک-س داشته باشیم.

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:از تخیلات خود استفاده کنید و روش های جدیدی ایجاد کنید.

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:هیچ جا خونه خود آدم نمیشه.

 

متولدین آذر ماه

مردان متولد آذر:

برای مردان آذر زندگی جنسی او پر هیجان و ماجراست.در یک شب طوفانی در چادر،در کنار دریای طوفانی،در یک جنگل بیسو و هر مکان عجیب غریبی که به ذهنتان میرسد دوست دارد س-ک-س داشته باشد.از آمیزش های آخر هفته که با یک دوش گرم و موسیقی آرام و صحبت های لطیف آغاز میشود بشدت نفرت دارد و دوست دارد تکنیک های آمیزش از خاور میانه گرفته تا آفریقای جنوبی را امتحان کند.

زنان متولد آذر:

به عشق و س-ک-س مانند بازی نگاه میکنند اما این موضوع را سرسری نمیگیرند.یک عاشق آتشی است و زمانی که عاشق میشود به افکار دور و برش زیاد اهمیت نمیدهد.در عشق نیز خصلت خوش منشانه ای دارد و دوست دارد با همسرش دوست باشد.زنان آذر نیز مانند مردان آذر بسیار پر ماجرا هستند و از این مورد هرگز خسته نمیشوند.در عشق هرگز او را محدود نکنید چرا که از این رفتار بشدت متنفر است برای بدست آوردن قلبش طوری رفتار کنید تا در کنار شما راحت باشد.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:از این بهتر هم میتوانستی باشی.

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:حساس ترین نقطه بدنش لاله گوشش است و در حین س-ک-س به حالت دراز کشیده و شما روی او بنشینید.

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:در هوای آزاد و مکان های پر خطر

 

این مطلب ادامه دارد…

 

برچسب ها: آمیزش جنسی سک30 ,
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه