رابطه جنسی چه نقشی در سلامتی دارد ؟

رابطه جنسی چه نقشی در سلامتی دارد ؟

 

 

سلامتی شما ارتباط زیادی با رابطه جنسی دارد برای روشن شدن این مطالب رابخوانید .
:: مطالعات نشان می‌دهد که کسانی که رابطه جنسی مکرر دارند، فشار خون دیاستولیک آنها کاهش می‌یابد. حتی در آغوش گرفتن شریک زندگی می‌تواند باعث کاهش فشار خون در زنان شود.
:: رابطه جنسی و ارگاسم، سطح هورمون اکسی توسین شما را افزایش می دهد. اکسی توسین به عنوان هورمون عشق شناخته می شود که در ایجاد پیوند قلبی و اعتماد کمک کند. این هورمون همچنین به احساسات بخشندگی و سخاوت مرتبط است

:: رابطه جنسی مانع از سکته است و تا ۵۰ درصد از سکته جلوگیری می کند.

:: برای مردانی که در دهه سوم زندگی خود هستند، داشتن انزال مکرر می‌تواند خطر ابتلای آنها را بهسرطان پروستات در مراحل بعدی زندگی کاهش دهد. حداقل ۵ انزال در هفته خطر ابتلا به سرطان پروستات را به یک سوم کاهش می دهد. .

:: سبب کاهش درد میشود و در بیماری ها فرد کمتر احساس درد می کند.
:: یکی از دلایلی که بسیاری از مردم رابطه جنسی برقرار می‌کنند، تقویت اعتماد به نفس است. بسیاری از مردم، حتی آنهایی که اعتماد به نفس بالایی دارند، می‌گویند که آنها گاهی اوقات به منظور احساس بهتر داشتن، رابطه جنسی برقرار می‌کنند.
:: بهتر شدن حس بویایی از اثرات رابطه جنسی است .پس از رابطه جنسی ترشح هورمون پرولاکتینافزایش مییابد. این هورمون سبب میگردد تا سلولهای بنیادی مغز نورونهای جدیدی را در پیاز بویایی مغز ایجاد کنند.
:: در ضمن ازدواج است که به انسان ارامش می دهد و سبب تکامل می گردد پس با انتخاب درست در زندگی خوشبخت باشیم .

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه