در مراسم جایزه گرمی Grammy 2018 هنرمندانی بسیاری شرکت کرده بودند که برخی از آنها مدل آرایش صورت شان به عنوان بهترین مدل آرایش انتخاب شد. در این مقاله بهترین مدل آرایش صورت را گردآوری کرده ایم. جایزهٔ گِرَمی Grammy Awards در اصل جایزهٔ گرامافون یا گرمی : نام جایزه‌ای افتخاری است توسط آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط، که برای تشخیص دستاوردهای برجسته‌ای که به طور عمده در صنعت موسیقی زبان انگلیسی رخ داده اهدا می‌شود. مراسم سالانه اهدای جوایز با اجرای هنرمندان برجسته و اهدای جوایزی که محبوبیت بیشتر ...

بهترین آرایش ها در مراسم جایزه گرمی 2018، لیدی گاگا تا کیتی هولمزدر مراسم جایزه گرمی Grammy 2018 هنرمندانی بسیاری شرکت کرده بودند که برخی از آنها مدل آرایش صورت شان به عنوان بهترین مدل آرایش انتخاب شد. در این مقاله بهترین مدل آرایش صورت را گردآوری کرده ایم.

 

جایزهٔ گِرَمی Grammy Awards در اصل جایزهٔ گرامافون یا گرمی : نام جایزه‌ای افتخاری است توسط آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط، که برای تشخیص دستاوردهای برجسته‌ای که به طور عمده در صنعت موسیقی زبان انگلیسی رخ داده اهدا می‌شود. مراسم سالانه اهدای جوایز با اجرای هنرمندان برجسته و اهدای جوایزی که محبوبیت بیشتری دارند همراه است. از بین سه مراسم بزرگ موسیقی جهان، گرمی بزرگ‌ترین آن‌ها است. ارزش جایزهٔ گرمی برابر با جایزهٔ اُسکار در صنعت فیلم‌سازی و جایزهٔ اِمی در تلویزیون است. اولین مراسم گرمی در ۴ مه ۱۹۵۹ برگزار شد. پس از مراسم سال ۲۰۱۱، آکادمی به بازنگری و بازسازی بسیاری از دسته‌بندی‌های جوایز پرداخت.

 

در مراسم جایزه گرمی Grammy 2018 هنرمندانی بسیاری شرکت کرده بودند که برخی از آنها مدل آرایش صورت شان به عنوان بهترین مدل آرایش انتخاب شد. در این مقاله بهترین مدل آرایش صورت را گردآوری کرده ایم.

  

بهترین مدل آرایش صورت در جایزه گرمی 2018 Grammy - ریتا اورا Rita Ora

انوع آرایش صورت

ریتا اورا‎

 

بهترین مدل آرایش صورت در جایزه گرمی 2018 Grammy - سولانا Solána Imani Rowe

آرايش صورت

سولانا‎

 

بهترین مدل آرایش صورت در جایزه گرمی 2018 Grammy - لیدی گاگا Lady Gaga

انوع آرایش صورت

لیدی گاگا‎

 

بهترین مدل آرایش صورت در جایزه گرمی 2018 Grammy - کیتی هولمز Katie Holmes

آرايش صورت

کیتی هولمز‎

 

بهترین مدل آرایش صورت در جایزه گرمی 2018 Grammy - جانل مونایی Janelle Monáe

انوع آرایش صورت

جانل مونایی‎

 

بهترین مدل آرایش صورت در جایزه گرمی 2018 Grammy - هایلی استنفیلد Hailee Steinfeld

آرايش صورت

هایلی استنفیلد‎

 

بهترین مدل آرایش صورت در جایزه گرمی 2018 Grammy - کریسی تیگن Chrissy Teigen

انوع آرایش صورت

کریسی تیگن‎

 

منبع: سیمرغ

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه